Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gta 4

17. 6. 2009

Gta 4 je pokračováním výborné série počítačových her. Navazuje na neméně úspěšný předchozí díl gta San Andreas. V čem je hra Gta 4 vlastně kouzelná. Je to obrovský svět v kterém si můžete dělat skoro co chcete a kdyz pouzijete cheaty tak padají včechna omezení. Snad jen konec mapy vás může zastavit. Do gta se můžr zamilovat opravdu každý. Stačí si třeba jen stáhnout demo. Nakopírovat nějaké ty savy a můžete začít hrát. Než se začne mluvit o Gta 4 je třeba zmínit starší díly hry jako jsou : Gta 3 , Gta Vice City , Gta San Andreas , Gta Liberty city (na PSP)

Jaké jsou mezi těmito verzemi vlastně rozdíly ? Tak zaprvé, v Gta 3 , Gta Vice City a v Gta Liberty City nebyla žádná letadla. To je hlavní rozdíl. Ikdyž v Gta Vice City byl hydroplán. V novější verzi Gta San Andreas jsou 3 letiště plné letadel. Můžete se prohánět na člunech po moři a využívat spoustu jiných dopravních prostredků. Gta 4 nabízí ještě dleko větší svět než Gta SA .Je tady ovšem jeden zádrhel. Gta 4 vám nabídne jen jedno letiste ale zato můžete být spokojeni so novými modely aut.

Gta 4 vyjde na PC nejspíše v nejbližších měsících. Toto je něco jako Recenze. Takže by tu neměly chybět ani HW nároky . Předpokládá se že Gta 4 bude o něco málo náročnější než Gta SA . Ale nemělo by to být o moc. Takže váš HW to jistě utáhne. Jak můžete Gta 4 získat ? Gta 4 demo ke stažení neexistuje. Alspoň podle oficiálních zdrojů. Může te se pokusit najít něco jako Gta 4 torrent download . Ale pochybuji že se vám podaří Gta stáhnout. A navíc je to nelegální takže se o to prosím ani nepokoušejte . Co víc o novém Gta 4 napsat. Snad jen že už existuje hra Gta 4 Playstation a Gta 3 Xbox 360. těšte se na verzi Gta 4 PC

+


http://www.youtube.com/watch?v=K-h5gyT-rSQ Trailer Oficialni

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PÍÍÍÍÍÍÍÍČOOOOOO

(PÍÍÍÍÍÍÍÍČOOOOOO, 17. 3. 2010 14:23)

SI KOKOT NEBO CO JÁ MYSLEL ŽE TO JE HRA A NE NĚJAKÝ SKURVENÝ POVÍDÁNÍ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!